Pernau Pesukoda: keemiline puhastus, pesumaja Pärnus

 

Pernau Pesukoda - kvaliteet ja kogemused aastast 2008


Pernau Pesukoda pakub pesu pesemise ja keemilise puhastuse teenuseid vastavalt kaasaja nõuetele ja standarditele.

Profesionaalsed töötajad, pikaajalised kogemused, kaasaegsed masinad ja töövahendid, asjatundlikult korraldatud protsessid ja toimingud võimaldavad meil pakkuda kvaliteetseid teenuseid.

Klientide rahulolu on meie poolt pakutavate teenuste kõige olulisem väljund. Alati teeme kõik endast sõltuva selleks, et kliendi vajadused saaksid rahuldatud. Seetõttu peame oluliseks regulaarse tagasiside saamist teenuste kvaliteedi osas.

Oleme oma töös alati kiired ja korralikud.
Jättes rõivaste eest hoolitsemise meie mureks, säästate aega ja muudate oma igapäevaelu lihtsamaks. Kanname hoolt selle eest, et teie rõivaste hea välimus säiliks kauem ja värvid aja jooksul ei tuhmuks.

Pakume teenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Püüame ka edaspidi olla oma tegevusalal usaldusväärne ettevõte Pärnus, arendades jätkuvalt oma teenuste kvaliteeti ja efektiivsust. Väärtustame igat klienti, olles tema suhtes aus, abistav ja tähelepanelik.

 

Pernau Pesukoda OÜ arvati 2016. aasta gasellettevõtete nimekirja

Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50% ning loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus ja julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on Gasellid.

 

Eesti Gaselletevote 2016 Pernau Pesukoda OÜ diplom

 

Võida aega ja telli teenus professionaalidelt!

Ootame teid: Suur-Jõe 77, Pärnu.