Pernau Pesukoda: keemiline puhastus, pesumaja Pärnus

 

Pakume pesu pesemise teenuseid nii eraklientidele kui ka ettevõtetele.

Kasutame lõhnatuid ja allergiavabu puhastusaineid ning lõhnatuid pesugeele. Need on pesuained mille koostises ei ole nahka ärritavaid keemilisi ühendeid. Eemaldavad suurepäraselt mustuse, ei muuda värve tuhmimaks ega kahjusta kangast.

Võtame vastu pesuesemeid, mida on lubatud pesta vesipesu meetodil. Kui rõivastel puuduvad hooldustähised, toimub pesu pesemine kliendi soovil ja vastutusel. Pesu ei pea olema märgistatud ega välja toodud esemelist loetelu, sest kõikide klientide pesu pestakse ja kuivatatakse eraldi masinates, eraldi teiste klientide pesust.

 

Soovitused

Pesu tuleb pesta võimalikut kiiresti peale määrdumist. Värskeid plekke on palju kergem eemaldada, kui vanu ja kuivanud plekke. Mida kauem on plekid riidel seisnud, seda tugevamini on nad riidesse imendunud. Sageli ei õnnestu väga vanu plekke täiesti jäljetult eemaldada (võimalik on muuta nad vähemmärgatavaks). Määrdunud pesu tuleb pesumajja tuua võimalikult kiiresti.

Soovitame sulejopet mitte jätta suveks tavalise pakkekile sisse, sest see ei lase õhku läbi ning rõivaese läheb hallitama. Hilisem hallitusplekkide eemaldamine ei anna soovitud tulemust üheltki materjalilt.
Rõivaesemete hoidmiseks sobib selleks spetsiaalselt ettenähtud säilituskott või -kate, sest see laseb õhku läbi.
Samuti ei tohiks talveriideid jätta puhastamata uut hooaega ootama.

Oluline on säilitada esemetele paigaldatud hooldustähised. Kui lipikud on segavalt suured, siis võib need ära lõigata, kuid eset puhastusse tuues kindlasti kaasa võtta (või neil olevad tingmärgid endale üles kirjutada).

Enne eseme puhastusse toomist palume tühjendada taskud ja kontrollida, et midagi ei oleks sattunud voodri vahele.

Kasulik on teada plekkide päritolu ja vanust.

 

Loe lisaks: keemiline puhastus